Gmina Niechlów
p_-o_-wojta-gminy-niechlow-wraz-z-gminnym-osrodkiem-kultury-w-n_p48359
 
W sobotę 13 kwietnia o godzinie 9:00 zapraszamy do udziału w akcji Sprzątanie Świata w Gminie Niechlów, a dokładniej każdej miejscowości położonej na terenie Gminy
start 9:00
koniec 13:00
Na zakończenie inicjatywy 13:30 zapraszamy do wspólnego biesiadowania przy ognisku i poczęstunku myśliwskim, który odbędzie się w Głobicach pod numerem 36 (przewidziane są również dodatkowe atrakcje).
Aby ułatwić organizację tego dnia prosimy o wyznaczenie koordynatora akcji w każdej miejscowości do którego osoby chętne będą mogły zgłaszać swoją obecność w tym dniu.
Prosimy również o zaangażowanie się sołtysów do wyznaczenia koordynatorów w swoich miejscowościach.
Wszelkie informacje będą przekazywane przez Koordynatorów a ich chęć uczestnictwa i listę uczestników imprezy z każdej miejscowości prosimy o zgłaszanie do Pani Katarzyny Kurdek pod numerem telefonu 601437511 lub Emilii Waberskiej pod numerem telefonu 655443256.
Koordynatorzy będą rozdawać worki oraz nadzorować akcję na danej miejscowości.
Na terenie Gminy w miejscowościach Głobice, Siciny , Miechów będą rozstawione kontenery (dokładna lokalizacja zostanie podana w odrębnym poście) .
Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz chętnych rąk do pracy.
Zachęcamy do licznego udziału nasza akcja połączona jest z ogólnopolską kampanią proekologiczną #kręcinasrecykling, której organizatorem jest Oponeo.
Dziękujemy Dominik Dobrowolski za wsparcie, a wszystkim współorganizatorom za pomoc przy organizacji akcji.
 
Kampania oponeo: LINK