🛝Z radością informujemy, że zakończono realizację zadania pn. „Wymiana urządzeń zabawowych oraz uzupełnienie placu zabaw w miejscowości Żuchlów, wzmocnieniem aktywności wsi”.

Zadanie realizowane jest w ramach dotacji celowej udzielonej z budżetu Województwa Dolnośląskiego na zadania realizowane przez gminy w zakresie projektów złożonych w konkursie „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2025 roku oraz finansowane z Budżetu Gminy Niechlów. Dzięki temu najmłodsi mieszkańcy Żuchlowa mogą już korzystać z nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń zabawowych.

🔧 Wykonawcą zadania była firma SIMBA GROUP Sp. z o.o. z Lublina – specjalista w tworzeniu przestrzeni przyjaznych dzieciom.
🎠 Zakres inwestycji obejmował zakup, dostawę i montaż:
- zestawu systemowego,
- huśtawki wahadłowej dwuosobowej,
- huśtawki wagowej,
- karuzeli,
- dwóch sprężynowców,
- ciężarówki z rurą – dla małych miłośników przygód!

💰 Całkowity koszt zadania wyniósł 40 147,20 zł brutto.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu. To kolejny krok w stronę aktywnej, bezpiecznej i zintegrowanej społeczności lokalnej. Plac zabaw już otwarty – zapraszamy do wspólnej zabawy! 🎈


