Gmina Niechlów

PRZETARG NA DROGĘ W BOGUCINIE

PODPISALIŚMY UMOWĘ NA DROGĘ W BOGUCINIE

ZAKOŃCZENIE PRZEBUDOWY DROGI W BOGUCINE

Michał Frąckowiak wspólnie z Paweł Hreniak - Poseł na Sejm RP, przewodniczącym rady gminy Niechlów Stanisławem Galantem, ks. Tadeuszem Śliwką, radną Henryką Dul, sołtysem wsi Edwardem Kamińskim oraz Bogusławem Komanowskim – mieszkańcem Bogucina symbolicznym przecięciem wstęgi otworzyli wczoraj drogę w Bogucinie.

- Od pierwszego, wspólnego spotkania mieszkańcy zgłaszali uwagi i prosili, aby ta droga została przebudowana. Często słyszałem, że miejscowość ta jest podzielona ze względu na to, że w jednej części ta droga już jest zrobiona. To dzięki Rządowemu Funduszu Inwestycji Lokalnych udało się zrealizować tę inwestycję. Te dofinansowanie pokryło w 100% koszty zadania, czyli 351 221,58 zł. Jest to bardzo duża pomoc ze strony państwa i mam nadzieję, że dzięki tym środkom zewnętrznym uda się zrealizować jeszcze nie jedno zadanie. – mówił Michał Frąckowiak.

Wśród zaproszonych gości, obecny był także Paweł Hreniak. Poseł na Sejm RP podziękował za zaproszenie oraz pogratulował kolejnej inwestycji w naszej gminie.

- Cieszę się, że dzięki skuteczności pana wójta te środki trafiają do Waszej gminy. Mam nadzieję, że tych środków będzie więcej tak, aby móc zrealizować jeszcze więcej zadań. Serdecznie gratuluję inwestycji, która znacznie poprawi komfort, ale i bezpieczeństwo mieszkańców. – mówił Paweł Hreniak.

img_7389

img_7532

img_7542

img_7554