Gmina Niechlów

PROJEKT Strategii Rozwoju Gminy Niechlów

 

OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH

Wójt Gminy Niechlów informuje o rozpoczęciu konsultacji Projektu Strategii Rozwoju Gminy Niechlów na lata 2023-2030, które odbywają się w trybie art. 6 ustawy z dnia 6 grudnia 2006 o zasadach prowadzenie polityki rozwoju (tj. Dz.U. 2021.1057).

Projekt strategii zamieszczony jest na stronie Internetowej, pod adresem: https://www.niechlow.pl

Mieszkańcy Gminy, lokalni partnerzy społeczni i gospodarczy uprawnieni są do składania uwag oraz sugestii dotyczących treści ogłoszonego dokumentu w terminie 35 dni od dnia jego publikacji, tj. nie później niż do dnia 24 lipca 2024 r. Uwagi złożone po upływie wskazanego terminu nie zostaną uwzględnione.

Uwagi oraz sugestie należy składać w formie pisemnej w postaci elektronicznej z wykorzystaniem kwestionariusza Internetowego zamieszczonego pod adresem: https://forms.gle/cmLNT6qNGHNuq9E8A

 

Dodatkowych informacji, związanych z procedurą tworzenia dokumentu, udziela wykonawca tj. BIA Consultor Rybka-Ciurzyńska-Ciurzyński sp.j.
tel. 600875044 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opublikowano dnia: 19.06.2024 r.

Zdjęto dnia: ……………………………….